Články

Plánovaná odstávka rejstříku trestů

V období od 4.10.2023 do 7.10.2023 proběhne plánovaná odstávka informačního systému rejstříku trestů. Po tuto dobu nebude možné vydávat výpisy z rejstříku trestů osob.

Výpadky serveru, nepodařilo se odeslat žádost

Aktuálně evidujeme výpadky externího serveru, v důsledku kterých může být v některých případech zablokováno odeslání vyplněného formuláře k založení nové firmy.

Změna zákonných poplatků založení s.r.o. od 1.1.2023

S účinností od 1. ledna 2023 dochází ke zvýšení některých zákonných poplatků spojených se založením s.r.o.

Pozor na aktivity katalogových firem po dokončení registrace firmy

Až o několik tisíc Kč může podnikatel zbytečně přijít krátce po vzniku firmy, pokud využije klamavou nabídku na zápis firmy do katalogového seznamu.

Obnovení provozu platební brány MasterCard

Ověřování plateb kartou společnosti MasterCard bylo plně obnoveno.

Výpadky platební brány MasterCard

Podle sdělení provozovatele platební brány na ZalozFirmu.cz dochází aktuálně k výpadkům na platební bráně u karet MasterCard.

Silniční motorová doprava - změny od 1.8.2022

Od 1.8.2022 se mění podmínky provozování silniční motorové dopravy pro některé kategorie vozidel a s tím související změny koncesovaných živností pro silniční dopravu u živnostenských úřadů.

Informace k nouzové situaci při koronaviru

V souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem při koronaviru informujeme, že služby našeho portálu jsou nadále poskytovány v plném rozsahu. Pro bezproblémové vyřizování máme přesto několik doporučení, které mohou napomoci k rychlejšímu zpracování…

Jak založit firmu k 1.1.2020?

Máte zájem o založení nové firmy, ale chcete zahájit její činnost až v roce 2020? Registraci firmy můžete provést již nyní a dobu jejího vzniku posunout na pozdější datum, např. 1.1.2020. Při registraci budou vyřízeny všechny potřebné…

Výpadek telefonního spojení 1.7.-2.7.2019 - VYŘEŠENO

Z důvodu upgradu telefonní ústředny může ve dnech 1.-2.7.2019 docházet k občasným výpadkům telefonního spojení. V případě potřeby využijte náhradní telefonní linku č. 272048611 nebo nám zašlete e-mail na info@zalozfirmu.cz. Děkujeme za…
« Předchozí stránka
1234579