Reference

Vážíme si vaší zpětné vazby, abychom mohli naše služby nadále co nejlépe přizpůsobovat vašim potřebám. Máte-li k fungování našeho portálu jakoukoliv připomínku nebo námět na zlepšení nebo se jen chcete podělit o vaše zkušenosti s dalšími uživateli, kontaktujte nás, rádi se vám obratem ozveme zpět.

 • "S poskytnutou službou jsem byl spokojen a doporučil jsem ji dále. Internetová prezentace poskytuje dostatečné informace o všech aspektech služby. Celý proces i potřebné dokumenty jsou srozumitelné i pro člověka, který proces založení firmy absolvuje poprvé. O průběhu založení firmy jsem měl aktuální přehled díky automatizovaným e-mailům. Projekt založení firmy přes internet je funkční a komfortní."
  Václav Vitha – avita consulting s.r.o.
  (manažerské poradenství, revitalizace, restrukturalizace)
 • "Služba ZalozFirmu.cz mne mile překvapila díky rychlosti, serióznosti a pohodlnosti založení společnosti z kanceláře za minimální náklady. Oceňuji i kvalitní lidskou podporu a jednání ze strany provozovatele."
  Ondřej Krabs – My Freight, s.r.o.
  (logistika online, vytěžování sběrných vozů)
 • "S průběhem zpracování registrace naší firmy jsem byl velmi spokojen. Nabídka ZalozFirmu.cz je dostatečně přehledná, moje dotazy byly operativně zodpovězeny, informace o průběhu zakládání firmy velmi dobrá. Vše mi pomohlo k rychlému, levnému a bezproblémovému založení s.r.o."
  Slavomír Hadraba – HA&HA stavby s.r.o.
  (zemní práce, pokládka zámkové i žulové dlažby včetně výškového zaměření a podkladů)
15101415161718
Následující stránka »