Reference

Vážíme si vaší zpětné vazby, abychom mohli naše služby nadále co nejlépe přizpůsobovat vašim potřebám. Máte-li k fungování našeho portálu jakoukoliv připomínku nebo námět na zlepšení nebo se jen chcete podělit o vaše zkušenosti s dalšími uživateli, kontaktujte nás, rádi se vám obratem ozveme zpět.

 • "Rádi bychom Vám touto formou poděkovali za bleskové založení naší nové firmy. Přejeme hodně dalších spokojených klientů!"
  Petra Havlíková – ProUcto, s.r.o.
  (polygrafická výroba, vedení účetnictví)
 • "Děkuji za vyřízení a za Vaše profesionální služby."
  Petra Odehnalová – ST - Trans Smart s.r.o.
  (autodoprava, spedice)
 • "Děkujeme za dodání dokumentů, vše dorazilo v pořádku. Jsme s vašimi službami velmi spokojeni."
  Vítězslav Maník – Vigaman s.r.o.
  (vinotéka, pivotéka a pivní pohotovost)
 • "Chtěla bych moc poděkovat za založení nového s.r.o. Byla jsem velmi spokojena a budu Vás doporučovat dále."
  Markéta Davidovich – MAKE-UP SERVIS s.r.o.
  (kadeřnické a kosmetické služby)
 • "Perfektně odvedená práce, přesné informování zákazníka, založení a zápis společnosti během několika dní. Všem mohu doporučit."
  Bohumil Nečesánek – Aqua viventis s.r.o.
 • "Velice Vám děkujeme za úžasnou spolupráci! Se zakládáním společností jsem v průběhu let jako externí účetní pár zkušeností měla a toto je rozhodně nejúžasnější služba, která velice ulehčí boj s úřady. Vše proběhlo neuvěřitelně rychle, veškeré naše dotazy byly okamžitě a výborně řešeny, prostě dokonalé! Ještě jednou Vám velice děkuji a přeji hodně štěstí!"
  Jana Mikešová – ENAMEL DESIGN s.r.o.
 • "Děkuji za celý průběh zakládání firmy, komunikaci a rychlost."
  Eva Březová – FOR EM Group s.r.o.
 • "Chtěl bych Vám tímto poděkovat za skvělou spolupráci při založení naší firmy. Vše proběhlo naprosto bez problémů a v předem avizovaných termínech. Držím Vám palce ve vaší snaze v této nelehké době opravdu pomoci podnikatelům a jakožto spokojený klient vás budu všude jen a jen doporučovat."
  Stanislav Šik – AGENTURA EVENTIVE s.r.o.
 • "S poskytnutou službou jsem byl spokojen a doporučil jsem ji dále. Internetová prezentace poskytuje dostatečné informace o všech aspektech služby. Celý proces i potřebné dokumenty jsou srozumitelné i pro člověka, který proces založení firmy absolvuje poprvé. O průběhu založení firmy jsem měl aktuální přehled díky automatizovaným e-mailům. Projekt založení firmy přes internet je funkční a komfortní."
  Václav Vitha – avita consulting s.r.o.
  (manažerské poradenství, revitalizace, restrukturalizace)
 • "Služba ZalozFirmu.cz mne mile překvapila díky rychlosti, serióznosti a pohodlnosti založení společnosti z kanceláře za minimální náklady. Oceňuji i kvalitní lidskou podporu a jednání ze strany provozovatele."
  Ondřej Krabs – My Freight, s.r.o.
  (logistika online, vytěžování sběrných vozů)