Reference

Vážíme si vaší zpětné vazby, abychom mohli naše služby nadále co nejlépe přizpůsobovat vašim potřebám. Máte-li k fungování našeho portálu jakoukoliv připomínku nebo námět na zlepšení nebo se jen chcete podělit o vaše zkušenosti s dalšími uživateli, kontaktujte nás, rádi se vám obratem ozveme zpět.

 • "Se službami Vaší firmy jsem byl naprosto spokojen, vše proběhlo v pořádku a bez časových prodlev. Ušetřil jsem čas, starosti i peníze. Vaše služby bych rozhodně doporučil."
  Tomáš Jeníček – Bytos Praha s.r.o.
  (správa bytů a nemovitostí)
 • "Jednoduché, rychlé, přehledné a hlavně levné. Maximální spokojenost."
  Igor Pakosta – ZIPA klima s.r.o.
  (montáž, servis a dodávky klimatizací)
 • "Vaše služba mi ušetřila spoustu času a mohl jsem se tak věnovat namísto věcem administrativním více věcem technickým. Web byl pro mě jednoduchý a naprosto srozumitelný. Vyhovovalo mi i pravidelné aktualizování stavu registrace mé firmy. Vše bylo mnohem jednodušší, než jsem si na začátku představoval."
  Pavel Bouša – IMPORTO Drive s.r.o.
  (import nových automobilů značky Škoda, VW, Audi a Volvo z EU se slevou 15-25%)
 • "Všechny potřebné akce proběhly úspěšně ve velice krátké době a za přijatelnou cenu. Rovněž informovanost o průběhu akcí jako např. aktuální stav registrace, potvrzení přijatých dokumentů, případně i zodpovězení konkrétních dotazů probíhalo rychle, přesně a bezproblémově. Interaktivní způsob při vyplňování potřebných údajů urychlil a zpříjemnil celý proces."
  Ing. František Studnička – Lékařské přístroje s.r.o.
  (výroba, prodej a servis lékařských přístrojů)
 • "Na stránkách ZalozFirmu.cz jsem požádal o založení "eseróčka". Co jsem nevěděl, s tím mi poradili, a naše firma byla bleskově a bezproblémově zaregistrovaná. Mohu jen doporučit."
  Dalibor Hrabec – Karticky.cz s.r.o.
  (výroba a distribuce jazykových výukových karet)
 • "Dobrý den, s Vaší firmou jsem byl nadmíru spokojen. Pokud budu v budoucnu zakládat další společnost, obrátím se opět s důvěrou na Vás."
  (anonymní uživatel) – Kovošrot Nepomuk s.r.o.
  (výkup, zpracování a prodej kovového odpadu a barevných kovů, ekologické likvidace autovraků)
 • "Služba ZalozFirmu.cz nám ušetřila mnoho času s obíháním úřadů a tím v důsledku i peněz. Starosti se založením společnosti jsme plně mohli hodit za hlavu a díky automatickému zasílání notifikací jsme měli neustálý přehled o stavu vyřízení."
  Ing. Mojmír Macek – WELLECO s.r.o.
  (projekty ekologické ochrany a rozvoje krajiny)
 • "Rychlé, levné, absolutně bezstarostné a bezproblémové. Jednání velmi solidní, nenastal jediný zádrhel, přístup naprosto profesionální. Z naší strany bylo dosaženo 100% spokojenosti."
  Ing. Tomáš Farský – HF VRTY s.r.o.
  (provádění hlubinných vrtů pro studny a tepelná čerpadla)
 • "Děkuji za info a za celou Vaši službu - budu doporučovat, bylo to rychlé, konstruktivní a funkční."
  Ing. Jan Žďárský – KROSTAV s.r.o.
  (stavební práce, rekonstrukce budov)
 • "Rád bych Vám poděkoval za Vaše služby, opravdu máte systém velmi dobře propracovaný. Nejvíce se mi líbili okamžité aktuální informace emailem, rychlost a komunikace. To vše jen s minimální snahou z mojí strany a za předem jasnou skvělou cenu. Vaše služby budu dále doporučovat."
  Miroslav Světlík – GTX invention s.r.o.
  (skákací boty, teleskopické chůdy)