Reference

Vážíme si vaší zpětné vazby, abychom mohli naše služby nadále co nejlépe přizpůsobovat vašim potřebám. Máte-li k fungování našeho portálu jakoukoliv připomínku nebo námět na zlepšení nebo se jen chcete podělit o vaše zkušenosti s dalšími uživateli, kontaktujte nás, rádi se vám obratem ozveme zpět.

 • "Dovolte mi, abych Vám vyjádřil své pozitivní hodnocení s celým procesem zakládání firmy. Způsob, jakým společnosti zakládáte a hlavně jakým informujete své klienty o stavu řešení, mi přijde vysoce profesionální a maximálně uživatelsky příjemný. S Vašimi službami jsem byl maximálně spokojen."
  Martin Vurm – Insidecor s.r.o.
 • "Registrace proběhla rychle a k naší plné spokojenosti, stačilo jen vyplnit formulář a počkat. Informace o průběhu registrace chodili pravidelně a tak jsme měli i představu, v jaké fázi registrace je a čas ubíhal rychleji. Opravdu výborný nápad, držím palce v dalším rozvoji portálu."
  Jan Hrabák – ProSun - alternative energy systems s.r.o.
  (fotovoltaické panely, solární systémy, fotovoltaické elektrárny)
 • "Děkuji, nikdy bych neřekl, ze založení firmy bude takto jednoduché! Určitě vás doporučím dále."
  Radek Brabec – MIRAPAX s.r.o.
  (daně a účetnictví)
 • "Velice oceňuji výbornou komunikaci, vše proběhlo přesně podle plánu, o nic dalšího jsem se nemusel starat. Navíc vše ve velice krátké době. Služba mi ušetřila spoustu času, nervů a peněz. Nelze než doporučit."
  Milan Dvořák – MAXIMSHOP CZ s.r.o.
  (dovoz a prodej dětských kočárků)
 • "Píši Vám, abych Vám poděkoval za naprosto profesionální služby, ušetřili jste mi spoustu času, běhání a peněz. Vše proběhlo rychle a bez komplikací. Dělám v oboru, který je založen na doporučení spokojených klientů, Vaše služby budu doporučovat velmi rád a s klidným srdcem."
  Jaroslav Volf – AT PASIV s.r.o.
  (realitní služby)
 • "Děkuji za skvělý a velmi rychlý servis!"
  Lenka Výborná – Naveletrh s.r.o.
  (služby v oblasti veletrhů)
 • "Jako lidem, kteří s podnikáním začínali, nám portál ZalozFirmu.cz ušetřil spoustu času, který bychom jinak strávili studiem, co tato akce vlastně obnáší a běháním po úřadech. To vše za zlomek ceny ready-made společnosti."
  Tomáš Jacík – Sunfox s.r.o.
  (webhostingové služby)
 • "Žiji v zahraničí a jednoduše se skoro všechno dalo zařídit pohodlně doma z gauče, bez jakýchkoliv zkušeností/znalostí, rychle a přehledně. Určitě služeb využiji i v budoucnu. Oceňuji také rychlou a vstřícnou reakci a podporu po telefonu."
  Pavel Kalianko – DomaHomes s.r.o.
 • "Co se týká všech administrativních úkonů, ať už jde o úplnost služby, právní podporu a zejména rychlost vyřízení věci, nemohu napsat žádnou výhradu. Vše proběhlo v nejkratších možných lhůtách i v srpnu, tedy době dovolených. Výsledkem je moje naprostá spokojenost se způsobem vyřízení, úsporou vlastního času i cenou, kterou jsem za tuto službu zaplatil."
  Petr Skála – S-SOLAR s.r.o.
  (návrhy, montáže a servis solárních systémů)
 • "Rád bych Vám poděkoval za Váš profesionální a bezproblémový přístup při zakládání naší společnosti, s celým procesem jsem byl velmi spokojen."
  Jan Suda – 79.cz s.r.o.