Přihlaste se do soutěže Rozjezdy 2013 a vyhrajte ceny v hodnotě 9mil. Kč

Soutěž pro začínající podnikatele Rozjezdy roku 2013 organizovaná společností T-Mobile startuje již svým 3. ročníkem. ZalozFirmu.cz je opět jedním z partnerů soutěže.

Máte podnikatelský nápad? Začali jste již s jeho realizací nebo se na podnikání teprve chystáte? Potřebujete nový impuls a silného partnera v zádech? Soutěž je otevřena pro všechny podnikatele, kteří v rámci přihlašovaného projektu podnikají nejvýše 1 rok nebo se na podnikání připravují. Novinkou letošního roku je speciální kategorie určená pouze pro studenty.

V rámci soutěže budou uspořádána krajská regionální setkání, na kterých budou mít přihlášení soutěžící možnost své projekty prezentovat před odbornou porotou. 3 nejúspěšnější projekty v každé kategorii pak postoupí do celostátního kola, ze kterého vzejde celkový vítěz soutěže.

Vítězové se mohou těšit na zajímavé odměny v hodnotě 9mil. Kč zahrnující např. finance na start podnikání, balíčky služeb, notebooky, tablety apod. Nezanedbatelnou výhodou bude i mediální podpora, které se účastníkům ve spojení s touto soutěží dostává. Všichni zúčastnění pak budou mít možnost v rámci pořádaných seminářů konzultovat své projekty s přizvanými odborníky a navazovat cenná obchodní partnerství.

Více informací a přihlášky do soutěže získáte na www.rozjezdyroku.cz. Pozor, uzávěrka přihlášek končí již 5. května 2013!