Reference

 • "Chtěl bych Vám tímto poděkovat za skvělou spolupráci při založení naší firmy. Vše proběhlo naprosto bez problémů a v předem avizovaných termínech. Držím Vám palce ve vaší snaze v této nelehké době opravdu pomoci podnikatelům a jakožto spokojený klient vás budu všude jen a jen doporučovat."

  Stanislav Šik - AGENTURA EVENTIVE s.r.o.
 • "S poskytnutou službou jsem byl spokojen a doporučil jsem ji dále. Internetová prezentace poskytuje dostatečné informace o všech aspektech služby. Celý proces i potřebné dokumenty jsou srozumitelné i pro člověka, který proces založení firmy absolvuje poprvé. O průběhu založení firmy jsem měl aktuální přehled díky automatizovaným e-mailům. Projekt založení firmy přes internet je funkční a komfortní."
  Václav Vitha – avita consulting s.r.o.
  (manažerské poradenství, revitalizace, restrukturalizace)
  www.avitaconsulting.cz
 • "Služba ZalozFirmu.cz mne mile překvapila díky rychlosti, serióznosti a pohodlnosti založení společnosti z kanceláře za minimální náklady. Oceňuji i kvalitní lidskou podporu a jednání ze strany provozovatele."
  Ondřej Krabs – My Freight, s.r.o.
  (logistika online, vytěžování sběrných vozů)
  www.najdidopravce.cz
 • "S průběhem zpracování registrace naší firmy jsem byl velmi spokojen. Nabídka ZalozFirmu.cz je dostatečně přehledná, moje dotazy byly operativně zodpovězeny, informace o průběhu zakládání firmy velmi dobrá. Vše mi pomohlo k rychlému, levnému a bezproblémovému založení s.r.o."
  Slavomír Hadraba - HA&HA stavby s.r.o.
  (zemní práce, pokládka zámkové i žulové dlažby včetně výškového zaměření a podkladů)
  www.haha-stavby.cz
Celkem záznamů: 64
1 2 3 4 5